Poznaliśmy następcę prezydenta
Jak poinformował portal Mieleckie Echa, Andrzej Skowron będzie pełnić obowiązki prezydenta Mielca do końca bieżącej kadencji samorządowej, czyli do jesiennych wyborów. On sam potwierdził, że otrzymał taką propozycję. Przyznał też, że podjął już decyzję. Zdradził, że jest ona na tak.
Zaistniała sytuacja ma związek z trwającym wygaszaniem mandatu prezydenta Daniela Kozdęby, który zmaga się z ciężką chorobą. Wraz z nim odwołani zostaną obaj jego zastępcy: Jan Myśliwiec i Tadeusz Siemek. Miejsce całej trójki ma zająć osoba, którą wyznaczy premier Mateusz Marowiecki.
Jest więcej niż pewne, że będzie to ktoś z obozu Zjednoczonej Prawicy. Najprawdopodobniej będzie związany z partią Porozumienie Jarosława Gowina – Andrzej Skowron, radny PiS. Zanim tak się stanie, musi jednak minąć kilka tygodni, kiedy ostatecznie wygaśnie mandat prezydenta Kozdęby.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.