Pożar na… cmentarzu w Książnicach [FOTO]

Pożar na... cmentarzu w Książnicach [FOTO]
Zdjęcie ilustracyjne.

Ochotnicza Straż Pożarna w Książnicach poinformowała o dość nietypowej interwencji. Druhowie gasili pożar na… cmentarzu.
Do zdarzenia doszło w niedzielę (26.06) na nekropolii w Książnicach. Ogień miał rozniecić palący się znicz. Następnie zapaliły się donice kwiatów.

– O godzinie 11:25, zostaliśmy zadysponowani przez Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu do pożaru na „Nowym” Cmentarzu Parafialnym w Książnicach. Po dotarciu na miejsce, ugasiliśmy go przy pomocy opryskiwacza spalinowego. Działania trwające blisko 20 min zakończyliśmy w sile sześciu ratowników około godziny 11:44. Dziękujemy wszystkim druhom, którzy stawili się na alarm – przekazuje OSP Książnice.
Pożar na... cmentarzu w Książnicach [FOTO]
Zdjęcie: OSP Książnice.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.