Posłanka Krystyna Skowrońska z koronawirusem

Posłanka Krystyna Skowrońska z koronawirusem

Mielecka posłanka Platformy Obywatelskiej, Krystyna Skowrońska, zakaziła się koronawirusem. Jak sama mówi, nie przechodzi choroby lekko.

– Mija mój tydzień z covidem… Nie jest lekko… Uważajcie na siebie i dbajcie o swoich bliskich. Życzę dużo zdrowia dla wszystkich – napisała dziś na portalu społecznościowym.
Od początku pandemii w Polsce potwierdzono 2 089 869 przypadków koronawirusa. Zmarło 49 761 zakażonych osób. W szpitalach przebywa 26 075 osób, u których potwierdzono zakażenie.

Na kwarantannie przebywa 392 575 osoby. Na Podkarpaciu mamy dziś (23.03) 721 nowych zakażeń, 22 osoby zmarły. Natomiast w powiecie mieleckim odnotowano 72 nowe zachorowania.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.