Pomóżmy ciężko choremu Maksiowi
Z myślą o pięcioletnim Maksie Jachymie z Żarówki, który jest chory na złośliwy nowotwór – neuroblastomę, w niedzielę (21.02), o godz. 13 w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbędzie się szereg imprez charytatywnych.

Będzie m.in. koncert. Wystąpią” Zespół Pieśni i Tańca „Rzeszowiacy” oraz grupa taneczna Abrakadabra. Ponadto zaprezentują się uczniowie ze szkoły Maksa, prowadzone będą też liczne licytacje. W holu odbędzie się kiermasz rękodzieła. Bilety w formie cegiełki dostępne są w SCK.
Pomóc Maksiowi można także dokonując wpłaty na konto: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”, Bank BZ WBK, 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374, Tytułem: „442 pomoc w leczeniu Maksymiliana Jachym”. Aby przekazać mu procent podatku, należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” – „442 pomoc dla Maksymiliana Jachym”.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.