Piękni i Młodzi, Natalia Szroeder i LemON – oto gwiazdy „Powitania Lata” 2018!Poznaliśmy wszystkich artystów, którzy wystąpią na sztandarowej imprezie powiatu. „Powitaniu Lata”, która odbędzie się za nieco ponad trzy miesiące, 23 czerwca na mieleckich bulwarach.

Upubliczniony został też harmonogram wydarzenia. Świętowanie rozpocznie się o godz. 19 od koncertu zespołu Piękni i Młodzi. To znana w całej Polsce grupa grająca muzykę disco-polo.

Kolejną gwiazdą będzie Natalia Szroeder, jedna z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Jej występ zaplanowano na godz. 20.30.
Gwiazdą wieczoru będzie jednak zespół LemON. To zespół, który zdaniem ekspertów, prezentuje ambitną muzykę na wysokim poziomie. Ich koncert odbędzie się o godz. 22.

 
Oprócz dużej dawki dobrej muzyki, czekać będzie dużo innych atrakcji. Będą zabawy i konkursy dla najmłodszych, a także kilka wyjątkowych wydarzeń związanych z Dniem Ojca.

Loading poll ...
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.