Okradł dom po sąsiedzku. Grozi mu więzienie

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który okradł nowy dom w Mielcu. Jego łup wyceniono na blisko 15 tysięcy zł. Grozi mu za to do 5 lat więzienia.

Z nowo wybudowanego domu zniknęły przede wszystkim elektronarzędzia, w tym między innymi: szlifierki, piły motorowe, polerki i inne drobne narzędzia budowlane. Mieleccy policjanci ustalili, że sprawcą może być 60-letni mężczyzna, który zamieszkuje okolice miejsca przestępstwa.

Przypuszczenia te okazały się prawdą. W trakcie przeszukania pomieszczeń użytkowanych przez niego, mundurowi odzyskali część skradzionych przedmiotów. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie zarzut kradzieży, do którego się przyznał, złożył również wyjaśnienia.
W tej sprawie trwają dalsze czynności. Mają one na celu odzyskanie w całości skradzionego sprzętu. 60-latek będzie teraz odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.