Nowe zakażenia koronawirusem w powiecie mieleckim

Covid-19, niestety, nie odpuszcza. Podobnie jak wczoraj, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (04.08) przed południem o kolejnych dwóch potwierdzonych przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim.

Wedle najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia w całym kraju Covid-19 potwierdzono u 48 149 osób, z których 1 738 zmarło. Na Podkarpaciu zaraziło się 1 435 osób: 819 wyzdrowiało, a 62 odeszło. Pod nadzorem znajduje się 31 osób, 2 315 poddano kwarantannie, w izolacji jest 453.

Dziś Sanepid poinformował o dwóch przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim. To kobieta i mężczyzna. W sumie na naszym terenie Covid-19 dotknął 48 osoby, z których 25 wyzdrowiało.O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.