Notorycznie okradał mielecki market budowlany

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

W ręce policji wpadł 46-letni mieszkaniec Mielca, który notorycznie okradał market budowlany. W ciągu kilku swoich „wizyt” w pierwszych dniach lutego, mężczyzna zabrał towar o łącznej wartości około 1700 złotych
46-latek kradł artykuły elektryczne, taśmy LED, a także elementy łazienkowe. Mężczyzna, robiąc zakupy w markecie budowlanym w Mielcu, chował żarówki lub inne przedmioty pod kurtkę lub do kieszeni, a następnie w kasie płacił tylko za tańszy towar, także wybrany z asortymentu sklepu.

Kradzieże zarejestrował monitoring. Dzięki temu policjantom udało się zatrzymać 46-latka tuż po zgłoszeniu przez przedstawiciela sklepu.

Straty, które wyliczył zgłaszający, oszacowane na kwotę około 1700 złotych. Podczas przeszukania w mieszkaniu zajmowanym przez mężczyznę, funkcjonariusze odzyskali część przedmiotów.
46-latek znany jest policjantom z wcześniej popełnianych przestępstw o podobnym charakterze. Za kradzież popełnioną w warunkach recydywy grozi mu kara bezwzględnego więzienia.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.