Nieprawdopodobna seria. Stal Mielec wygrywa dziś szósty mecz z rzędu
W zakończonym właśnie meczu Stal Mielec pokonała na własnym stadionie Puszczę Niepołomicę, odnosząc w ten sposób szóste zwycięstwo z rzędu. Jedyna bramka spotkania padła w 28 minucie po golu samobójczym, ale przy znacznym udziale Andreji Prokića. Była szansa, żeby mecz wygrać wyżej, ale w 68 min. rzutu karnego nie wykorzystał Grzegorz Tomasiewicz.

Dzięki temu zwycięstwu mielczanie umocnili się na czwartym miejscu I ligi, tracąc do drugiej w tabeli ( miejsce dające awans do Ekstraklasy) Sandecji Nowy Sącz już tylko trzy punkty.
20 kolejka I ligi – środa, 28 listopada

PGE FKS Stal Mielec – Puszcza Niepołomice 1:0 (samobójcza)

FKS: Seweryn Kiełpin, Martin Dobrotka, Andreja Prokić, Josip Soljić, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz (89. Leandro), Grzegorz Kuświk (21. Sergio Mendiguchia), Krystian Getinger, Jonatan De Amo Perez, Rafał Grodzicki, Sebastian Bergier (89. Kacper Sadłocha). Widzów: 2661.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.