Nie żyje Zofia Jarosz-Piejko. Miała 54 lata [FOTO]

Nie żyje Zofia Jarosz-Piejko. Miała 54 lata

Zmarła Zofia Jarosz-Piejko, znany lekarz – internista, wieloletnia radna gminna i powiatowa. Odeszła w w czwartek (06.10). Miała 54 lata.

Śp. Zofia Jarosz-Piejko była znanym lekarzem internistą. Przez wiele lat kierowała Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Wadowicach Górnych.
Dała się poznać również jako działacz samorządowy. W kadencji 1998-2002 zasiadała w Radzie Gminy Wadowice Górne. Dwukrotnie była też wybierana do Rady Powiatu Mieleckiego (2002-06 i 2006-10).

Jej pogrzeb odbędzie się jutro (11.10) w kościele parafialnym p.w. Św. Anny w Wadowicach Górnych.

O godz. 12.30 odmówiony zostanie tam różaniec za jej duszę, następnie odprawiona zostanie msza św. żałobna. Po nabożeństwie odbędzie się odprowadzenie trumny zmarłej na cmentarz.

Nie żyje Zofia Jarosz-Piejko. Miała 54 lata [FOTO]
Lekarz internista, kierownik NZOZ w Wadowicach Górnych.
Nie żyje Zofia Jarosz-Piejko. Miała 54 lata [FOTO]
Radna powiatu mieleckiego.

Nie żyje Zofia Jarosz-Piejko. Miała 54 lata [FOTO]
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.