Mieleckie targowiska gotowe na Święto Zmarłych
Mielec ma nowoczesne targowisko [ZDJĘCIA]

Miejskie targowiska będą pracowały dłużej niż dotychczas. Ma to związek ze zbliżającym się szybkimi krokami Dniem Wszystkich Świętych.

Choć do 1 listopada pozostało jeszcze trochę czasu, już teraz wielu mieszkańców porządkuje groby swoich najbliższych, a targowiska tętnią życiem.
Dlatego do końca tego miesiąca Mój Rynek przy ulicy Wolności będzie otwarty dłużej, czyli w godzinach 6-18. Natomiast targowisko przy ulicy Sportowej w niedzielę (30.10.) czynne będzie w godzinach 10-14, a w poniedziałek (31.10.) – w godz. 6-18.

Znicze i kwiaty są droższe niż rok temu. Chryzantemy w mniejszych doniczkach kosztują około 15 złotych, a większe nawet 40 zł. Za te o dużych kwiatach, trzeba było zapłacić ok, 50 zł. Największą popularnością, podobnie jak rok temu, cieszą białe i żółte kwiaty.

Więcej kosztują nie tylko kwiaty, ale i znicze. Za te proste, bez wkładu, trzeba zapłacić kilka złotych. Za większe ze zdobieniami nawet około stu.
W tym roku więcej kosztują też wiązanki na groby – za mniejsze i prostsze trzeba zapłacić około 30 zł. Za duże nawet około dwustu złotych.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.