Mielecka partia Razem protestuje przeciwko władzy PiS [ZDJĘCIA]

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Sejmie dziś (18.12) o godz. 12 przed biurem PiS przy ul. Hetmańskiej 9 w Rzeszowie rozpoczął się protest przeciwników obecnej władzy. Wśród manifestujących są też przedstawiciele mieleckiej partii Razem. Są działacze Komitetu Obrony Demokracji, Nowoczesnej, PO i SLD. Nie brakuje również zwykłych mieszkańców.

– PiS pokazał, że nie liczy się z nikim. Nie liczy się z kobietami, nie liczy się z nauczycielami, nie liczy się z górnikami – czytamy w odezwie partii Razem. – PiS nie liczy się też z prawem, co dobitnie pokazał najpierw paraliżując Trybunał Konstytucyjny, a teraz z obrad sejmu robiąc farsę! Jarosław Kaczyński będzie udawał, że nic nie stało, a całą winę za wczorajsze wydarzenia ponoszą posłowie opozycji. To nieprawda. Powiedzmy to wprost: PiS potraktował państwo z buta. To PiS odebrał milionom Polek i Polaków poczucie bezpieczeństwa.
Fot.: Razem Mielec
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.