Mieleccy kryminalni zatrzymali mężczyznę, którego ścigano trzema listami gończymi

Plaga kradzieży w mieleckich sklepach. Znikają artykuły spożywcze i alkohol

Policjanci zatrzymali 23-latka, którego poszukiwano aż trzema listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od ponad roku.

23-latek ścigany był ścigany trzema listami gończymi. Pierwszy z nich w 2023 roku wydał Sąd Rejonowy w Tarnowie. Nakazywał on zatrzymanie poszukiwanego i doprowadzenie go do odbycia kary trzech lat pozbawienia wolności.

Kolejne listy gończe wydały sądy rejonowe w Tarnobrzegu i w Mielcu. Pomimo iż mężczyzna często zmieniał miejsce zamieszkania, udało się go złapać na terenie gminy Padew Narodowa.

Stało się tak dzięki determinacji i dobremu rozpoznaniu funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego komendy policji w Mielcu.

Za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, kradzieże i włamania, 23-latek najbliższe cztery lata spędzi w więzieniu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.