MIELEC. Ulica Królowej Jadwigi całkowicie zamknięta dla ruchu

W związku z trwającą modernizacją ulicy Królowej Jadwigi, w Mielcu do 23 października nastąpi całkowite zamknięcie tej drogi dla ruchu. Zakaz ten nie dotyczy okolicznych mieszkańców oraz osób dojeżdżających do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Prosimy o korzystanie z objazdów i stosowanie się do wprowadzonego oznakowania. Dotyczy to w pierwszej kolejności ludzi dojeżdżających do cmentarza, do którego można dojechać od strony wschodniej obwodnicy. Mieszkańców prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość – przekazuje Urząd Miasta.

Ulica Królowej Jadwigi w Mielcu.
Modernizacja ulicy Królowej Jadwigi, jedynego dojazdu do Cmentarza Komunalnego, to jedna z największych miejskich inwestycji w tym roku. Koszt inwestycji to około 5 milionów złotych.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.