MIELEC. Stal przegrywa dziś z Lechem Poznań i żegna się z Pucharem Polski

Piłkarze mieleckiej Stali przegrali dziś (27.05) u siebie z Lechem Poznań i pożegnali się z marzeniami o półfinale Pucharu Polski. Mecz odbywał się bez publiczności.

Lech dominował od początku do końca meczu. Już w piątej minucie wynik otworzył bowiem Dani Ramirez, zaskakując Jakuba Wrąbla pięknym technicznym strzałem. Osiem minut później mógł wyrównać Michał Żyro, ale z odległości dwóch metrów uderzył w słupek.

Jako że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, w 34. minucie było już 0-2. Pod koniec pierwszej połowy gola kontaktowego strzelił Bartosz Nowak. Choć gol był niezwykle efektowny, to okazał się „łabędzim śpiewem”. Ostatecznie Lech wygrał 1-3 i  to on zagra w półfinale Pucharu Polski.
1/4 finału Puchar Polski
Stal MielecLech Poznań: 1–3 (Bartosz Nowak 17’)
FKS: Jakub Wrąbel, Mateusz Żyro, Maciej Domański (75′ Grzegorz Tomasiewicz), Maciej Urbańczyk (79′ Adrian Paluchowski), Andreja Prokić (61′ Robert Dadok), Mateusz Mak, Michał Żyro, Bartosz Nowak, Mateusz Bodzioch, Krystian Getinger, Jakub Bartosz.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.