MIELEC. Ruszyła przebudowa Hali Targowej. Co zostanie zrobione?

Dziś (22.06) wykonawca przebudowy Hali Targowej przy ulicy Wolności wygrodził plac i przystąpił do pierwszych robót. Inwestycja będzie realizowana do października.

Prace rozbiórkowe, którymi na początku zajął się wykonawca, polegają na demontażu  straganów stalowych, zerwaniu starej nawierzchni z płytek chodnikowych i nawierzchni jezdni z trylinki. W ich miejsce powstaną między innymi nowe stanowiska dla handlujących i kupujących wraz z nowym publicznym szaletem. Koszt przedsięwzięcia wyniesie niespełna dwa miliony złotych.

Na czas przebudowy wyznaczono zamienne stanowiska handlowe w czterech lokalizacjach wokół budynku hali targowej. W związku z tym wystąpią utrudnienia w korzystaniu z miejsc do parkowania samochodów w obrębie targowiska. Handel w pawilonach i na stanowiskach przed budynkiem hali targowej będzie utrudniony ze względu na zabezpieczony i wydzielony plac budowy.
Plac budowy jest już ogrodzony. Fot. UM Mielec.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.