MIELEC. Bezpłatne przejazdy autobusami MKS dla pracowników służby zdrowia

Pracownicy Szpitala Specjalistycznego oraz stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu mogą korzystać z darmowych przejazdów Miejskiej Komunikacji Samochodowej.

Zarządzenie w tej sprawie wydał prezydent Jacek Wiśniewski. Ma to być wsparcie dla osób, które na co dzień ryzykują swoje życie i zdrowie w związku z epidemią koronawirusa.

Potrzebna e-karta

Bezpłatne przejazdy autobusami MKS dla pracowników mieleckiej służby zdrowia obowiązują do końca maja. Aby skorzystać z tych uprawnienia, należy uzyskać „zaświadczenie o zatrudnieniu” i posiadać imienną elektroniczną kartę miejską, na której zostanie zapisane uprawnienie. W celu jej wyrobienia należy udać się do jednego z punktów sprzedaży biletów MKS. Obecnie czynne są:
Centrum Obsługi Klienta

  • ul. Moniuszki 12
  • poniedziałek  – piątek, godz. 7–15

Punkty Obsługi Klienta

  • ulica Jagiellończyka 7 (Dworzec Autobusowy) lub przy ul. Rynek 6
  • poniedziałek  – piątek, godz. 7:30-17.

Dokumenty do pobrania

Zarządzenie nr 613/2020 Prezydenta Miasta Mielca (pdf)

Zaświadczenie o zatrudnieniu – wersja edytowalna (doc)
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.