Miejska wigilia dla samotnych i ubogich już w sobotę. Możesz pomóc!W sobotę (22.12) o godz. 15 na Placu Armii Krajowej już po raz czwarty odbędzie się miejska wigilia dla samotnych. W specjalnie ustawionym namiocie przygotowanych zostanie ok. 200 miejsc dla osób, które będą chciały skorzystać z niezwykłej okazji do wspólnego świątecznego spotkania.

W programie wydarzenia m.in.: występ artystyczny w uczniów mieleckich szkół, słowo duszpasterskie, przełamanie się opłatkiem, wspólny posiłek i kolędowanie. Na stołach pojawią się tradycyjne wigilijne potrawy. Będą także świąteczne paczki dla samotnych i potrzebujących. Każdy, kto chce włączyć się w tę inicjatywę, proszony jest o kontakt z Hotelem Iskierka: osobisty lub pod nr tel. 698 660 935.
– Zapraszamy na naszą, mielecką wigilię osoby samotne, często bezdomne, które utraciły kontakt z rodziną, a także znajdujące się w trudnej życiowej sytuacji – mówi prezydent Jacek Wiśniewski. – Chcemy podzielić się radością i nadzieją z tymi, którzy takiej radości na co dzień nie mają za wiele
Portal Mielec Lokalnie powstał w lutym 2016. Naszym celem jest informowanie mieszkańców powiatu mieleckiego, czyli gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.