Makabryczne znalezisko w Mielcu. W Wisłoce znaleziono zwłoki [ZDJĘCIA]

makabryczne znalezisko w Mielcu. W Wisłoce znaleziono zwłoki [ZDJĘCIA]

Wczoraj popołudniu z Wisłoki, na terenie mieleckiego osiedla Rzochów, wyłowiono zwłoki mężczyzny. Trwa ustalanie tożsamości denata. 

W sobotnie (01.04) popołudnie służby ratunkowe zostały powiadomione, że w rejonie Wisłoki, w okolicy osiedla Rzochów, widać zwłoki mężczyzny.
Niestety, nie był to żart z okazji Prima Aprilis. Około godziny 17 na miejscu zjawiła się Ochotnicza Straż Pożarna z Rzochowa i potwierdziła zgłoszenie.

Druhowie wspólnie z ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu wydostali ciało z rzeki i przetransportowali je na brzeg. Następnie, po działaniach policji i obecnego na miejscu prokuratora, przeniesiono je ponad kilometr do samochodu.

Aktualnie trwa ustalanie okoliczności śmierci mężczyzny i ustalanie jego tożsamości. Zajmuje się tym Prokuratura Rejonowa w Mielcu.
Makabryczne znalezisko w Mielcu. W Wisłoce znaleziono zwłoki [ZDJĘCIA]
Makabryczne znalezisko w Mielcu. W Wisłoce znaleziono zwłoki [ZDJĘCIA]Makabryczne znalezisko w Mielcu. W Wisłoce znaleziono zwłoki [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: OSP Rzeszów.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.