Kwestowali dla Niezłomnych [ZDJĘCIA]

W niedzielę (30.10) na mieleckich cmentarzach kwestowano na rzecz ekshumacji i badań genetycznych pomordowanych w PRL polskich bohaterów, a także na planowaną budowę Pomnika Żołnierzy Niezłomnych, który ma stanąć na Górce Cyranowskiej w Mielcu.

– Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy życzliwie przyjęli naszą akcję i zapraszamy do dalszego wspierania naszych działań – napisał Bogdan Pląder ze stowarzyszenia Prawda i Pamięć”. – Dziękujemy również kolegom z organizacji Orzeł Biały i młodzieży za pomoc w tej zbiórce. Datki na budowę pomnika można wpłacać również na nr konta: 92 1240 2656 1111 0010 7031 5571 z dopiskiem „budowa Pomnika Żołnierzy Niezłomnych w Mielcu”
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.