Krwawy finał biesiady w Janowcu. Wbił mu w szyję szkło z rozbitej butelki

W Janowcu, w gminie Radomyśl Wielki podczas libacji alkoholowej 41-letni mężczyzna pobił swego współbiesiadnika pięściami, następnie uderzył go butelką w głowę, po czym szkło z butelki wbił mu w szyję. Poszkodowany z ranami szyi, głowy i twarzy trafił do szpitala.
Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło w niedzielę (26.01) po północy. Dwaj mężczyźni (41 i 47 l.) pili razem alkohol i w czasie spotkania miało dojść między nimi do „nieporozumienia”.

Grozi mu więzienie

41-letni sprawca najpierw bił swojego kolegę pięściami. Następnie uderzył go butelką w głowę, po czym wbił mu w szyję szkło z rozbitej flaszki. W wyniku uderzenia mężczyzna został ranny w szyję, głowę i w twarz. Poszkodowany 47-latek został przewieziony do szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej.

Następnego dnia policjanci zatrzymali sprawcę. To mieszkaniec gminy Radomyśl Wielki. W chwili zatrzymania  był pijany. Kiedy wytrzeźwiał, mundurowi przedstawili mu zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. 41-latek przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.
W domu, w którym doszło do zdarzenia policyjni specjaliści zabezpieczyli ślady, które pozwolą zbadać szczegółowe okoliczności zdarzenia. Wczoraj (28.01) sąd zastosował wobec zatrzymanego trzymiesięczny areszt. Kiedy z niego wyjdzie, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

We dwóch skatowali człowieka o kulach – to pobicie wstrząsnęło Mielcem!
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.