Kolejni mielczanie wygrali z wirusem Covid-19. Wśród nich jest dziecko

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała dziś (18.04) o trójce kolejnych mieszkańców powiatu mieleckiego, którzy wygrali walkę z koronawirusem. Szczęśliwcami okazali się być kobieta i mężczyzna w sile wieku oraz dziecko.

Do tej pory w powiecie mieleckim odnotowano 16. przypadków Covid-19, z czego już 12, wyzdrowiało. Pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się 8 osób, a 349 objęto kwarantanną.
W całym kraju koronawirusa do tej pory potwierdzono u 8 742. osób, z czego 347., niestety, zmarło. W naszym województwie pod nadzorem pozostaje 270. osób, a 7 433. poddanych jest kwarantannie. Hospitalizowanych jest 176. osób. Podkarpacki Sanepid wykonał do tej pory 5 974. testy.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.