Kolejne zakażenie koronawirusem w powiecie mieleckim

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (04.09) o kolejnym potwierdzonym przypadku koronawirusa w powiecie mieleckim.

Wedle danych Ministerstwa Zdrowia w kraju koronawirusa potwierdzono u 69 820 osób, z których 2 100 zmarło. Na Podkarpaciu zaraziło się 2 631 osób: 1 591 wyzdrowiały, a 88 odeszło. Pod nadzorem jest 9 osób, 3 313 poddano kwarantannie, w izolacji przebywa 797, hospitalizowanych jest 155.
Dziś podkarpacki Sanepid powiadomił o kolejnym zarażeniu na naszym terenie. Tym razem chodzi o mężczyznę. W sumie na obszarze powiatu mieleckiego Covid-19 dotknął 83 osoby, z których 52 wyzdrowiało, a 1 zmarła. Obecnie kwarantanną objętych jest 134 mieszkańców naszych okolic.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.