Kolejne osłabienie Stali. Odchodzi Koki Hinokio

Wielkie emocje w Białymstoku. Mateusz Mak ratuje remis

Koki Hinokio niespodziewanie opuszcza szeregi Stali Mielec i wraca do Zagłębia Lubin. Okres jego wypożyczenia skrócono ze względu na problemy klubu z Dolnego Śląska. To poważne osłabienie FKS, którego Japończyk był ważnym ogniwem.

O tym, że Koki Hinokio wraca do Zagłębia Lubin, poinformowała dziś FKS Stal Mielec:
– Okres wypożyczenia został skrócony w związku ze słabymi wynikami i przedłużającą się rehabilitacją Filipa Starzyńskiego. Koki, dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze – przekazuje mielecki klub.

Koki Hinokio był zawodnikiem Stali Mielec od sierpnia 2021 roku. Sprowadził go trener Adam Majewski, który doskonale znał potencjał tego piłkarza, ponieważ prowadził go w Stomilu Olsztyn. Japoński skrzydłowy rozegrał w barwach FKS 14 spotkań, podczas których zdobył bramkę i zaliczył asystę.

Kolejne osłabienie Stali. Odchodzi Koki Hinokio
Koki Hinokio.

To kolejne osłabienie mieleckiej Stali. W ostatnim czasie z zespołem pożegnali się między innymi Maciej Jankowski, Fabian Piasecki, Jonatan De Amo, Kamil Kościelny, Aleksandar Kolew i Michał Gliwa.
Co najmniej do końca tego sezonu z powodów zdrowotnych nie zagra Mateusz Mak.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.