Katastrofa awionetki w Górkach. Ofiara śmiertelna

Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni 37-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Dziś wieczorem w Górkach, w gminie Borowa, doszło do wypadku awionetki. W samolocie były dwie osoby. Jedna poniosła śmierć na miejscu. Drugą w stanie ciężkim zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

O tragedii w Górkach służby zostały powiadomione dziś po godzinie 21. Z informacji policji wynika, że katastrofa samolotu typu motoszybowiec miał miejsce na prywatnym lądowisku, w pobliżu pasa startowego. Po zderzeniu z ziemią samolot stanął w ogniu.
W awionetce przebywały dwie osoby. Jedną z nich przetransportowano do szpitala. Druga, niestety, poniosła śmierć na miejscu. Obecnie trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności tragedii.

Z nieoficjalnych informacji wynika, awionetką leciało dwóch młodych mężczyzn. Prawdopodobnie byli to bracia pochodzący z Wadowic Górnych.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.