Kasia Walas z Tuszymy laureatką RMF FM [WIDEO]
Kasia Walas z Tuszymy laureatką RMF FM [WIDEO]

Kasia Walas, wokalistka pochodząca z Tuszymy, wygrała internetowe głosowanie w plebiscycie radia RMF FM „Twoje 5 min”. Gratulujemy. 

Przychylność słuchaczy Kasia Walas zyskała dzięki wykonaniu piosenki Whitney Houston „I Wanna Dance With Somebody”. W nagrodę jego nagranie trafiło na media społecznościowe RMF FM i jest puszczane na antenie tej radiostacji.
O wygranej Kasia dowiedziała się podczas wczorajszego (25.06) występu w Domu Kultury w Przecławiu. Artystka zaśpiewała tam w koncercie na rzecz trzyletniej Mai Powrózek.

Kasia Walas ma 28 lat, pochodzi z Tuszymy. Współpracowała z Orkiestrą Dęta w Dobryninie. Jest absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Obecnie mieszka Oblekoniu, w województwie świętokrzyskim. Jest mężatką. W wolnym czasie pisze piosenki. W domu ma mini studio. Lubi dobre disco z lat 70’ i 80’, a także muzykę groove i funky.

Ponad dwa miesiące temu, 11 kwietnia, wygrała popularny teleturniej TVP „Szansa Na Sukces”. Teraz została laureatką plebiscytu radia RMF FM „Twoje 5 min”. Zaprezentowała utwór Whitney Houston „I Wanna Dance With Somebody”. W nagrodę jego nagranie trafiło na media społecznościowe tej radiostacji i jest puszczane na jej antenie.

– Dziękuję Wam bardzo za głosy i mobilizację. Dzięki Wam udało mi się wygrać „Twoje 5 minut” w RMF FM przede mną drugi etap, liczę na Waszą pomoc – napisała Kasia Walas.
Przypomnijmy, że 4 październik 2020 roku ten sam plebiscyt wygrał inny mieszkaniec Tuszymy – Krystian Sarama. 26-latek zaśpiewał znaną piosenkę Eltona Johna „Can You Feel The Love Tonight”.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.