Kamil Jachyra z Mielca w The Voice Kids of Poland

Kamil Jachyra z Mielca w The Voice Kids of Poland

Wśród uczestników czwartej edycji The Voice Kids of Poland jest Kamil Jachyra z Mielca. Jego występ będzie można obejrzeć w sobotę (13.03), o godzinie 20 w TVP2. Trzymamy kciuki.
The Voice Kids of Poland to program, w którym udział biorą wokaliści w wieku od 8 do 14 lat. Zwycięzcę w finale wybierają widzowie w głosowaniu SMS. Nagrodą główną jest wydanie singla z wytwórnią Universal Music Polska i 50 000 zł stypendium.

Zasady programu

W „przesłuchaniach w ciemno” bierze udział około stu uczestników, którzy zostali wyłonieni podczas nieemitowanych w telewizji pre-castingów. Na początku występu trenerzy odwróceni są tyłem do uczestników, a jeśli któryś z nich chce przyjąć uczestnika do siebie, odwraca się do niego. Jeżeli odwróci się więcej niż jeden trener, wokalista wybiera trenera, z którym będzie chciał pracować.

Etap przesłuchań kończy się skompletowaniem przez trenerów 18-osobowych drużyn. Potem jest bitwa, podczas której trenerzy wybierają ze swojej drużyny po trzy osoby, które śpiewają wspólnie tę samą piosenkę. Trener decyduje, kto przechodzi dalej.

Po bitwach w konkursie pozostaje po sześć osób w każdej drużynie, a trenerzy eliminują kolejne osoby, które nie dostaną się do finału – wszyscy uczestnicy śpiewają kolejno utwory, które wykonywali na przesłuchaniach w ciemno, a następnie trener ogłasza ostateczny, trzyosobowy skład finałowy.
W finale uczestnicy śpiewają piosenkę z cudzego repertuaru, po czym każdy trener wybiera jednego zawodnika, który przechodzi do ścisłego finału. Najlepsza trójka wykonuje autorski singiel.

Kamil Jachyra: – Dziękuję

Program wykreował takie gwiazdy jak Viki Gabor czy Roksana Węgiel. Na podobny sukces liczy również Kamil Jachyra z Mielca, który pomyślnie przeszedł eliminacje i dzięki temu w sobotę będziemy mogli obejrzeć go na scenie The Voice Kids of Poland.

– Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie, by ci się to udało osiągnąć… Marzenia się spełniają… Kochani już w niedzielę będziecie mogli oglądać mnie na scenie The Voice Kids of Poland 4. Chcę również podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili i całej produkcji. Trzymajcie kciuki – napisał na portalu społecznościowym Kamil.

Kamil Jachyra z Mielca w The Voice Kids of Poland
Dumna mama

Dumy z syna nie kryje pani Dagmara Jachyra, która na Facebooku umieściła taki oto wpis:

– To pasja dodaje nam skrzydeł, daje radość, uczy walczyć ze słabościami, pokonywać strach, doskonali wytrwałość-dzięki niej się rozwijamy… Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz Syn spełnia swoje marzenia w programie The Voice Kids 4. Trzymajcie mocno kciuki. Kamil, jesteśmy z Ciebie ogromnie DUMNI. Jeśli chodzi o mnie…..to biorę Cię w ciemno.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.