Helenka pierwszą mielczanką, która przyszła na świat w 2023 roku

Helenka pierwszą mieszkanką Mielca, która przyszła na świat w 2023 roku

Urodziła się 1 stycznia o godz. 13.27, w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu. Helenka, bo o niej mowa, jest pierwszą mielczanką, która przyszła na świat w 2023 roku. Całej rodzince gratulujemy i życzymy dużo zdrowia i radości.
Helenka urodziła się z wagą 4200 gramów i mierząc 60 cm. Jest córką Moniki i Łukasza Sułek.

Dziś (04.01) ze szczęśliwą mamą Helenki rozmawiał prezydent Jacek Wiśniewski. Złożył jej gratulacje i podarował upominek w postaci maskotki oraz nagrody pieniężnej. Spotkanie to miało miejsce na oddziale noworodkowym mieleckiej lecznicy

Przypomnijmy, że pierwszą mieszkanką powiatu mieleckiego, która przyszła na świat w 2023 roku, jest Zosia. Urodziła się także w szpitalu w Mielcu. Natomiast jej rodzice pochodzą z Trzciany.
Helenka pierwszą mielczanką, która przyszła na świat w 2023 roku
Zdjęcia: Urząd Miejski w Mielcu.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.