Gwiazdy na Dniach Mielca

Przed nami powiatowe dożynki w Mielcu. Gwiazdami ENEJ i Kamil Jachyra

Kasia Moś, Ania Dąbrowska i zespół Enej – oto największe gwiazdy Dni Mielca 2017, które odbędą się już w najbliższy weekend (26-27.08). Miejsce to błonia za stadionem.

Na początku z repertuarem dla dzieci wystąpią klauni Ruphert i Rico. Następnie na scenie zaprezentują się zespoły: The Human Trip (rock/metal) i Light Tension (gothic/metal). Sobotę zakończą występy gwiazd polskiej muzyki pop: Kasi Moś (godz. 20) i Ani Dąbrowskiej (godz. 22).
Niedzielę o godz. 14 rozpoczną konkursy sprawnościowe. W programie również: prezentacja drużyny piłkarzy ręcznych, pokazy samochodowe, i wystawy artystyczne.

Następnie zagrają: Big Mielec Band i Orkiestra Dęta Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu.

O godz. 20 wystąpi finalista programu Must Be The Music – grupa InoRos (pop/folk). Dni Mielca zakończy koncert zespołu Enej (godz. 21.30).

 
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.