Gdzie jest Monika Maziarz?
Mielecka policja poszukuje Moniki Maziarz, 45-letniej mieszkanki Piątkowca, która w poniedziałek (25.06) ok. godz. 18. wyszła z domu i dotąd nie powróciła, nie nawiązała też kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: 171-175 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, oczy ciemne, krótkie i faliste włosy jasny blond. Ubrana była w czarną pikowaną kurtkę, jasnoniebieskie spodnie typu jeans i buty sportowe. Kobieta może poruszać się samochodem Nissan Micra o nr rej. RMI 11735 koloru szarego.
Fot. KPP Mielec
Każdy kto posiada informacje o zaginionej lub miejscu jej pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatowej Policji w Mielcu. Można też dzwonić pod nr tel. 017 58-45-326 lub 997.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.