Dwoje kolejnych mieszkańców powiatu mieleckiego z koronawirusem

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (10.07) o kolejnych dwóch potwierdzonym przypadkach zakażenia koronawirusem w powiecie mieleckim. W sumie są to już 24 osoby. Ale jest też dobra informacja.

Wedle najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia w całym kraju koronawirusa potwierdzono u 37 216 osób, z czego 1 562 zmarło. Na Podkarpaciu zakaziło się 841 osób: 449 wyzdrowiało, a 55 odeszło. Pod nadzorem pozostaje 10 osób, 2 561 poddano kwarantannie, a w izolacji jest 244.
Dziś z Covid-19 wygrał mieszkaniec powiatu mieleckiego. Niestety stwierdzono też dwa kolejne przypadki zarażenia tym wirusem.  Są to kobieta i mężczyzna. Oboje przebywają obecnie w izolacji. W sumie na naszym terenie koronawirus dotknął 24 osoby, 19 z nich wyzdrowiało.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.