Dwie mieszkanki powiatu mieleckiego zarażone koronawirusem

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (18.08) o kolejnych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim.

Wedle najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia w całym kraju koronawirusa potwierdzono u 57 876 osób, z których 1 896 zmarło. Na Podkarpaciu zaraziło się 1 917 osób: 1 129 wyzdrowiały, a 75 odeszło. Pod nadzorem znajduje się 24 osoby, 3 056 poddano kwarantannie, w izolacji jest 594.
Dziś podkarpacki Sanepid poinformował o kolejnych przypadkach koronawirusa na naszym terenie. Chodzi o dwie kobiety. Do tej pory na naszym terenie Covid-19 dotknął 62 osoby, z których 40 wyzdrowiało. Kwarantanną objętych jest 82 mieszkańców powiatu mieleckiego.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.