Dariusz Skrzypczak przed Podbeskidziem [WIDEO]

W sobotę (03.10) o godzinie 15 piłkarze Stali zmierzą się na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Co na ten temat do powiedzenia ma trener mielczan, Dariusz Skrzypczak?

Gramy z zespołem, który na pewno będzie chciał rozstrzygnąć ten mecz na swoją korzyść – podkreślił. – Niemniej jednak koncentrujemy się na sobie, na naszych możliwościach i na naszej jakości. Bilans spotkań z Podbeskidziem może nie jest dla nas najlepszy, ale traktujemy to jako element motywacyjny.

Trener mielczan zdradził, że w Bielsko-Białej nie zagra Petteri Forsell: – Trenował z nami cały tydzień, ale niestety w dalszym ciągu nie jest w stu procentach zdrowy. W związku z tym wspólnie ze sztabem medycznym podjęliśmy decyzję, że nie zagra z Podbeskidziem – oświadczył Dariusz Skrzypczak.
Pytany, jakie aspekty w grze Stali chciałby poprawić, odpowiedział: – Stałe fragmenty gry w defensywie. Straciliśmy przez ten element gry bramkę w meczu z Piastem. Z drugiej strony jestem zadowolony z tego, w jaki sposób zespół zareagował na stratę drugiej bramki. To dla mnie bardzo optymistyczne.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.