Dariusz Skrzypczak nie jest już trenerem piłkarzy Stali Mielec. Kto go zastąpi?

Zarząd klubu FKS Stal Mielec SA poinformował, że Dariusz Skrzypczak przestał dziś (10.11) pełnić obowiązki trenera pierwszej drużyny. Jego następcę mamy poznać już niebawem.

Powodem tej decyzji jest niezadowalający wynik sportowy. Obecnie piłkarze Stali zajmują przedostatnie miejsce w tabeli Ekstraklasy, notując jednak ostatnio kompromitujące porażki, między innymi z Wisłą Kraków 0-6 i z Wartą Poznań 0-1 przez godzinę grając w przewadze jednego zawodnika.

Zarząd dziękuje Dariuszowi Skrzypczakowi za pracę z pierwszą drużyną, jednocześnie życząc mu wielu sukcesów w dalszej karierze. O nowym trenerze klub ma poinformować w niedługim czasie.
– Bardzo dziękuję zarządowi klubu za obdarzenie mnie zaufaniem, za to, że dali mi szansę pracy w ekstraklasowym zespole. Dziękuję zawodnikom i całemu sztabowi – praca z Wami była dla mnie przyjemnością. Dziękuję też kibicom, którzy wspierają i wierzą w tę drużynę – powiedział Skrzypczak
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.