Adam Majewski najlepszym trenerem w grudniu?

Zabrze w szoku. Stal Mielec wygrywa z Górnikiem

Koniec roku przyniósł wyróżnienia dla FKS Stal Mielec. Nominowani w konkursie PKO BP Ekstraklasy zostali trener Adam Majewski, a w kategorii piłkarz – Rafał Strączek.
Nominacje do prestiżowych nagród nie mogą dziwić. Grudzień był dla mieleckiej Stali udanym miesiącem. W tym czasie FKS nie poniósł żadnej porażki, wygrał dwa spotkania, a jedno zremisował.

Czołowym piłkarzem mielczan był Rafał Strączek, który dodatkowo popisał się wyczynem spektakularnym. Otóż w meczu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza obronił dwa rzuty karne.

Doceniony został także Adam Majewski, którego nominowano do nagrody Trener Miesiąca. Zespół pod jego wodzą nie tylko zakończył rok na ósmej pozycji, ale także często chwalony za styl gry.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.