Zmiana ruchu na strefie
Uwaga kierowcy! Od poniedziałku (10.07) z ruchu drogowego w całości wyłączone zostało główne rondo Specjalnej Strefy Ekonomicznej (przy siedzibie Agencji Rozwoju Przemysłu).
Dotychczas zamknięte było ono jedynie od strony ul. Wojska Polskiego (przy firmie Kirchhoff). Teraz objazdy będą prowadzone przez główną bramę mieleckiej strefy. – Utrudnienia potrwają najdłużej do końca września – informuje starosta Zbigniew Tymuła. – Bardzo prosimy kierowców o cierpliwość. Ta inwestycja z pewnością będzie służyć wszystkim pracownikom strefy przez kolejne lata – zaznacza.Zmiana w ruchu ma związek z przebudową dwóch dróg powiatowych. Dotyczy to ok. półtorakilometrowego odcinka ul. Wojska Polskiego, w tym na mocno podziurawionym fragmencie traktu prowadzącego w kierunku obwodnicy. Drugi remont dotknie Al. Kwiatkowskiego: na odcinku od ronda w okolicy ul. Przemysłowej do głównego ronda na strefie. Prace będą kosztować blisko 6 mln zł.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.