Zderzenie renaulta ze skuterem. Ucierpiała 30-letnia motorowerzystka

Policja szuka świadków oszustwa przy Solskiego 6

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 984 w Janowcu doszło do zderzenia renaulta ze skuterem. Ucierpiała 30-latka, która kierowała jednośladem.
Do zdarzenia doszło we wtorek (18.04), po godzinie 20 w Janowcu. Kierowca renaulta, jadąc w kierunku Mielca, na wysokości stacji paliw zauważył włączającą się do ruchu poruszającą się skuterem kobietę. Ta następnie poruszała się tym samym pasem.

Po dojechaniu do motoroweru, kierowca podjął manewr wyprzedzania. W tym samym momencie kierująca jednośladem zaczęła skręcać w lewo. W wyniku tego doszło do zderzenia się pojazdów.

30-letnia kobieta została ranna i trafiła do szpitala. Nie bez znaczenia był tu fakt, że nie miała założonego kasku ochronnego. Kierowca samochodem i jego pasażerowie nie doznali żadnych obrażeń.
Policjanci ustalili, że osoby uczestniczące w wypadku były trzeźwe. Na miejscu funkcjonariusze wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.