Za pieniądze od premiera Morawieckiego chcą zmodernizować drogi na strefie
Rząd zapowiada miliardy złotych na wsparcie drogowej infrastruktury lokalnej. Pierwsze środki mają pojawić się jeszcze w tym roku. Wiele po tym obiecuje sobie starosta Zbigniew Tymuła, który za pozyskane pieniądze zamierza przebudować drogi na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

– Czekamy na wytyczne planu pana premiera Mateusza Morawieckiego (na zdjęciu – od red.). Mamy już przygotowane dokumentacje – zaznaczył starosta. – Chcemy zrobić ostatnie odcinki dróg na terenie strefy. Chodzi o ul. Wojska Polskiego i krótki odcinek w kierunku Mościsk – dodał.
Wśród przygotowanych przez powiat inwestycji jest m.in. przebudowa skrzyżowania ulic Wojska Polskiego i Przemysłowej, które jest zlokalizowane przed Bramą Główną do strefy.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.