„Wszedł do szpitala oknem, zranił szybą lekarza”

Mielecki szpital w gronie najlepszych w Polsce

Dziś około godziny 17 do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu wtargnął młody mężczyzna. Zachowywał się bardzo dziwne. Wybił szybę, która poraniła lekarza dyżurnego.
O groźnym incydencie w mieleckim szpitalu poinformował nas Czytelnik, który jest pacjentem lecznicy i był świadkiem zdarzenia. Oto jego relacja:

– Do jednej z sal chorych „wszedł z oknem” młody mężczyzna. Prawdopodobnie był pod wpływem narkotyków. Uszkodzona przez niego szyba poraniła lekarza dyżurnego. Napastnik, poprzez oddział urologii, uszkadzając po drodze szklane drzwi, ruszył dalej. Zatrzymali go policjanci, których wspierał w tym personel lecznicy. Mężczyźnie udzielono pomocy, opatrzono jego skaleczenia i wyprowadzono ze szpitala.
Relację tę potwierdziła nam policja. Mężczyzna prawdopodobnie trafi do szpitala psychiatrycznego.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.