Wesołych Świąt, Panie Prezydencie
Od dłuższego czasu zmaga się z ciężką chorobą. Ostatnio stan jego zdrowia uległ znacznemu pogorszeniu. Musiał poddać się licznym operacjom i zabiegom.  Do urzędu wrócił, ale tylko na po pół roku. W czerwcu tego roku znów trafił do szpitala. Od tego czasu przebywa na zwolnieniu lekarskim.
Prezydent Daniel Kozdęba… Dokładnie rok temu za pośrednictwem YouTube złożył mieszkańcom życzenia spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. – Żebyście Państwo byli zadowoleni z tego krótkiego jednak okresu w ciągu roku, kiedy mamy możliwość pochylenia nad tym, jak biegnie nasze życie – mówił Daniel Kozdęba. Dziś wypowiedziane przez niego słowa nabierają nowego sensu.

Wesołych Świąt, Panie Prezydencie.

 
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.