Urząd Miasta zaprasza na mszę świętą w intencji prezydenta Daniela Kozdęby

W środę  (26.02) o godz., 17 w kościele parafialnym p.w. Ducha Świętego przy ul. Pisarka, odprawiona zostanie msza św. w intencji prezydenta Daniela Kozdęby (1976-2018), którego druga rocznica śmierci przypada dwa dni później. Na nabożeństwo zaprasza Urząd Miasta.    

Daniel Kozdęba urodził się w Mielcu, ukończył tu II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika. Następnie studiował na Politechnice Rzeszowskiej, na której otrzymał tytuł magistra inżyniera mechanika. Był absolwentem studiów MBA we Francuskim Instytucie Zarządzania w Warszawie. Działał społeczne i politycznie. Związany był z lewicą. W latach 2005-2007 pełnił funkcję wiceprezesa Zarządu Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego. Potem pracował w prywatnych firmach.
W latach 2010-14 był kierownikiem w Urzędzie Miejskim w Rzeszowie. W tym samym czasie pełnił mandat radnego powiatu mieleckiego. W 2014 r.  został wybrany na prezydenta Mielca. Kilka ostatnich lat swojego życia zmagał się z chorobą nowotworową. Zmarł 28 lutego 2018 r., miał 42 lata.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.