Rynek będzie miejscem imprez
To już postanowione. Mielecki Rynek podczas letnich weekendów będzie nie tylko miejscem spotkań, wypoczynku i rekreacji, ale również różnego rodzaju imprez plenerowych.

– Przygotowaliśmy mocno wstępny projekt tego, co tam może się dziać w czerwcowe, lipcowe i sierpniowe weekendy – mówił Krzysztof Urbański, kierownik Biura Promocji i Sportu w Urzędzie Miasta. – Chcielibyśmy, żeby to był program zróżnicowany, zarówno dla osób starszych, jak i młodszych. Żeby to były imprezy kulturalne, rozrywkowe i rekreacyjno-sportowe. Oczywiście będzie wiązało się to z pewnymi kosztami. To nie będą jednak bardzo drogie rzeczy – zapewnił kierownik Urbański.
Bezpieczeństwo uczestnikom imprez ma zapewnić zakaz komunikacji samochodowej, który obowiązuje w w weekendy do 16 września. – Chcemy, aby podczas weekendów na Rynku wiele się działo. Stąd ta decyzja – tłumaczy Fryderyk Kapinos, pełniący funkcję prezydenta miasta.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.