Przed nami Zielony Mielecki Punkt Kontrolny [NASZ PATRONAT]
W niedzielę (07.10) o godz. 10 odbędzie się szósta edycja Zielonego Mieleckiego Punktu Kontrolnego. To zawody na orientację, które organizowane są przez Mielecki Klub Górski Carpatia i Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół 1893,  Nadleśnictwo Mielec i Ligę Ochrony Przyrody. W tym roku jednym z patronów medialnych wydarzenia jest portal Mielec.lokalnie24.com.

Start i meta zawodów zlokalizowane będą na parkingu „Lesiówka” przy skrzyżowaniu (rondzie) drogi wojewódzkiej nr 875 i wschodniej obwodnicy Mielca. Organizatorzy przewidzieli trzy trasy o różnym stopniu trudności: rodzinną, sportową i rowerową. Każdy uczestnik na starcie otrzyma mapę i kartę kontrolną z wyznaczonymi do odszukania punktami. Zawodnicy muszą zorientować się w terenie, zaplanować optymalną dla siebie trasę i ruszyć na poszukiwanie punktów. Ważne by zrobić to w jak najkrótszym czasie. Impreza zakończy się poczęstunkiem i rozdaniem upominków.

 
Aby wziąć udział w zawodach należy do godz. 11 w czwartek (04.10) pobrać formularz zgłoszeniowy z tej strony, a następnie przesłać go e-mailem na adres: MieleckiZielonyPunktKontrolny@gmail.com.


O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.