Przed nami Zielony Mielecki Punkt Kontrolny [NASZ PATRONAT]W niedzielę (07.10) o godz. 10 odbędzie się szósta edycja Zielonego Mieleckiego Punktu Kontrolnego. To zawody na orientację, które organizowane są przez Mielecki Klub Górski Carpatia i Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół 1893,  Nadleśnictwo Mielec i Ligę Ochrony Przyrody. W tym roku jednym z patronów medialnych wydarzenia jest portal Mielec.lokalnie24.com.

Start i meta zawodów zlokalizowane będą na parkingu „Lesiówka” przy skrzyżowaniu (rondzie) drogi wojewódzkiej nr 875 i wschodniej obwodnicy Mielca. Organizatorzy przewidzieli trzy trasy o różnym stopniu trudności: rodzinną, sportową i rowerową. Każdy uczestnik na starcie otrzyma mapę i kartę kontrolną z wyznaczonymi do odszukania punktami. Zawodnicy muszą zorientować się w terenie, zaplanować optymalną dla siebie trasę i ruszyć na poszukiwanie punktów. Ważne by zrobić to w jak najkrótszym czasie. Impreza zakończy się poczęstunkiem i rozdaniem upominków.

 
Aby wziąć udział w zawodach należy do godz. 11 w czwartek (04.10) pobrać formularz zgłoszeniowy z tej strony, a następnie przesłać go e-mailem na adres: MieleckiZielonyPunktKontrolny@gmail.com.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.