Przed nami Kolbuszowa 2.0, czyli wielkie wydarzenie w małym mieście
Podczas kolejnej edycji wydarzenia Kolbuszowa 2.0 na tapetę zostanie wzięty temat promocji w internecie. O co chodzi? Ano o to, żeby być w sieci widocznym i znanym. Nie dać się przygnieść innym milionom wyników z wyszukiwarki. Jak to zrobić? I dlaczego może to być prawdziwy krok milowy dla Twojej firmy? O tym już 26 października na konferencji w Kolbuszowej.

Zaproszeni prelegenci już trzeci raz zaserwują słuchaczom solidną dawkę wiedzy i inspiracji, niczym martini z truskawką. Szybki rzut oka na listę prelegentów i już wiadomo: będzie się działo!
Kto już nieco zaczął grzebać w temacie optymalizacji, ten zapewne usłyszał o Senuto, innowacyjnym narzędziu które wyniosło działania SEO na całkiem nowy poziom. Kto zarządza Senuto? Damian Sałkowski! I to właśnie między innymi jego będziemy gościć w Kolbuszowej.

W pogoni za nowinkami SEO być może natknęliście się na wypakowany wiedzą blog zgred.pl Autor tego bloga Paweł Gontarek, przybędzie aby opowiedzieć jakie rzeczy warto wdrożyć, aby optymalizacja dostała skrzydeł, a wskaźniki poszybowały aż do nieba.

Adrian Pakulski, specjalista SEO oraz właściciel agencji SEO podzieli się doświadczeniem i opowie co warto praktykować jeżeli chodzi o optymalizację.
A może interesują Cię tematy związane z automatyzacją i sztuczną inteligencją? Ten temat omówi Robert Chmielowiec z fabryki e-biznesu.

Katarzyna Dudzic, która spełnia się jako Business Development Manager w SALESmanago, wciągnie słuchaczy w świat sprzedaży i marketingu internetowego.

Jak budować silną pozycję w otoczeniu biznesowym? Ten temat przybliży nam Borys Niemczewski, trener biznesu, który może pochwalić się współpracą z wielkimi markami, a także swym bogatym doświadczeniem.
Grzegorz Miłkowski jest współwłaścicielem Contenthouse, jednej z największych agencji content marketingowych w Polsce; pomysłodawcą i współorganizatorem konferencji „Akademia Marketingu”. Grzegorz opowie o sile contentu, o tym jak content marketing edukuje klientów i zwiększa sprzedaż.

Prawa autorskie w internecie? Sprawa ważna, ale wydaje się zawiła? Już wkrótce wszystko będzie jasne. Piotr Kantorowski – prawnik i autor podcastu „Prawo dla biznesu” zabierze słuchaczy w podróż po meandrach praw autorskich.

 
Dla kogo jest konferencja Kolbuszowa 2.0? Zdecydowanie dla tych, którzy chcą założyć swoją firmę w internecie, albo dla tych, którzy chcą rozwijać swoją działalność, docierać dalej i zgarniać więcej.

Podczas pierwszej edycji debatowano o firmie w internecie. Na drugiej prelegenci przedstawiali na co zwrócić uwagę, aby skutecznie sprzedawać w sieci. Czas na kolejny stopień wtajemniczenia.

Jak ewoluowała Kolbuszowa 2.0? Internet jest wszędzie, natomiast wiedza wielu przedsiębiorców o tym jak działać w internecie wciąż raczkuje. Do tego internet to dynamiczne środowisko które wciąż się zmienia. Pokazanie ludziom jak internet może wesprzeć ich biznesy i pomóc dotrzeć do nowych klientów – to był zarodek pomysłu.
Miało to być spotkanie dla znajomych, w czasie którego poruszone zostałyby kwestie marketingu internetowego… niepostrzeżenie przerodziło się ono w spotkanie z prelegentami dla 130 osób, które specjalnie na tę okazję zjechały się tutaj z Podkarpacia. Na kolejną, trzecią edycję bilety wykupują ludzie z całej Polski. Zapowiada się solidna dawka inspiracji, oraz urodzajne pole do wymiany doświadczeń. To wszystko okraszone zostanie fantastyczną atmosferą. Wielkie wydarzenie, w sympatycznym miasteczku Kolbuszowa odbije się wyrazistym echem w świecie marketingu internetowego.

Fanpage wydarzenia na Facebooku znajdziesz TUTAJ. Bilet kupisz TUTAJ

Serdecznie zapraszam

Paweł Kosmala

 
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.