Prokuratorzy w szpitalu
Do Szpitala Powiatowego w Mielcu wpłynęło pismo z Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu informujące o rozpoczętym postępowaniu w tej placówce. To efekt nieprawidłowości, jakie wykrył Urząd Kontroli Skarbowej, badając finanse szpitala za 2012 rok. – Jestem trochę przerażony, bo następować będą kolejne kontrole UKS. Dotyczyć one będą lat 2013-15 – zapowiada starosta Zbigniew Tymuła.

Podkreśla on, że nieprawidłowości dotyczą czasów, kiedy lecznicą zarządzał Leszek Kołacz. – Było dużo szumu i krzyków, kiedy go zwalnialiśmy – przypomina Tymuła. – Dziś się okazuje, że podjęliśmy wtedy słuszną decyzję. Teraz prokuratura będzie wyjaśniać tę sytuację, ale myślę, że z czasem przekonacie się, że było to dobre posunięcie…O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.