Pływalnia kryta na osiedlu Smoczka już otwarta

Pływalnia kryta na osiedlu Smoczka już otwarta

Dziś (12.02) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otworzył dla mieszkańców pływalnię krytą na osiedlu Smoczka. To jedyny taki obiekt w Mielcu.

Pływalnię zamknięto 17 października 2020 roku w związku z covidowymi obostrzeniami.

Mielecki basen od dziś (12.02) jest dostępny od godziny 7 (w niedziele od 8) do godziny 22. Można korzystać z dwóch niecek: sportowej i rekreacyjnej. W dalszym ciągu mieszkańcy nie mogą jednak korzystać ze zjeżdżalni, jacuzzi oraz sauny.
Z uwagi na obostrzenia obowiązują zasady reżimu sanitarnego oraz limit wejść. Jednorazowo na obiekt może wejść 75 procent dopuszczalnego obłożenia pływalni, czyli 112 osób.

Zasady, których należy przestrzegać, to między innymi: odpowiednie odległości, a także wchodzenie na teren pływalni w maseczkach (zostawiamy je potem w szatni i na niecki wchodzimy normalnie).
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.