Plan na parkingi przy stadionie
Jest pomysł na nowe miejsce parkingowe przy stadionie, których brakuje szczególnie podczas meczów. Zdaniem radnego Mariusza Ryniewicza, można byłoby zagospodarować pod tym kątem tzw. asfaltowe boiska, które znajdują się przed mielecką areną, jadąc od Placu Armii Krajowej.
– Teren tej był już wykorzystywany przez wozy transmisyjne. Można więc zrobić tam parkingi – przekonuje radny Ryniewicz, podkreślając, że runda wiosenna rusza już w marcu.
Wiceprezydent Tadeusz Siemek nie mówi nie: – Na terenie tych asfaltowych boisk przewidziane są zbiorniki to zbierania wody opadowej – zaznacza . – Jeśli to zrobimy, to będzie możliwość wykonania tam nowej nawierzchni i zagospodarowania jej, być może poprzez parkingi.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.