Organizacja ruchu i parkowanie w Dniu Wszystkich Świętych na terenie powiatu
Dziś (01.11), w Dniu Wszystkich Świętych, zmotoryzowani mieszkańcy, jak co roku, przyjadą na groby swoich bliskich na cmentarzach na terenie powiatu mieleckiego. Ważne więc, żeby wiedzieć, jakie będą zmiany w organizacji ruchu drogowego i gdzie zorganizowane zostaną parkingi.

 • Cmentarz Komunalny w Mielcu

Wjazd na cmentarz ulicą Królowej Jadwigi, która będzie drogą jednokierunkową – wyjazd obwodnicą w kierunku ulicy Wolności i miejscowości Szydłowiec. Na obwodnicy na odcinku od ul. Wolności do skrzyżowania z drogą Szydłowca będą obowiązywały: ograniczenie prędkości do 30 km/h, zakaz wyprzedzania oraz zakaz skrętu w ul. Królowej Jadwigi. Autobusy komunikacji miejskiej oraz pojazdy taxi poruszać się będą ul. Królowej Jadwigi w kierunku do ul. Partyzantów, mimo zakazu wjazdu w tą ulicę.
Parking główny znajduje się przy cmentarzu. Dodatkowe miejsca postojowe przewidziane są na obwodnicy w rejonie nekropolii. Zaleca się z korzystania z darmowej w tym dniu komunikacji miejskiej. Wyjazd z parkingów będzie się odbywał obwodnicą w kierunku miejscowości Szydłowiec i ul. Wolności. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych znajdować się będą przed bramami głównymi

 • Cmentarz Parafialny przy ul. Sienkiewicza w Mielcu

Parkingi główne znajdować się będą na ul. Głowackiego (stary dworzec) i przed sklepem Jysk przy ul. Sienkiewicza. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi

 • Cmentarz Parafialny przy ul. Rzochowskiej w Mielcu

Na ul. Dębickiej w odległości po 500 m. od skrzyżowania z ul. Rzochowską, po obu stronach jezdni, obowiązywał będzie znak „zakaz zatrzymania”.
Parking główny znajduje się przy cmentarzu oraz na ul. Rzochowskiej. Miejsca dla osób niepełnosprawnych są przed bramami głównymi.

 • Cmentarz Parafialny w Chorzelowie

Na drodze powiatowej Mielec – Tuszów Narodowy, po obu stronach jezdni, zostaną ustawione znaki pionowe „zakaz zatrzymania się”.

Parkingi znajdują się przy kościele i cmentarzu oraz na drogach dojazdowych do posesji i działek. Miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.

 • Cmentarz Parafialny w Książnicach

Parkingi zlokalizowane są przy cmentarzu i po jednej stronie drogi powiatowej. Miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.

 • Cmentarz Parafialny w Radomyślu Wielkim

Na trasie od Rynku do ul. Wałowej obowiązywał będzie znak „zakaz zatrzymania”.

Parking główny znajduje się przed kościołem parafialnym, samochody można też stawiać na ul. Rynek i ul. Wałowej. Miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.


  • Cmentarz Parafialny w Padwi Narodowej

  Po prawej stronie jezdni drogi wojewódzkiej w kierunku Mielca obowiązuje znak „zakaz zatrzymania”.

  Parkingi zlokalizowane są przy cmentarzu, przed kościołem oraz na ulicach dojazdowych do Rynku. Miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi.

  W przypadku pozostałych cmentarzy na terenie powiatu mieleckiego parkingi znajdują się przy nekropoliach. Przed każdą z nich mają być wyznaczone miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych – przed bramami głównymi. Organizacja ruchu jest tam bez zmian.
  O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
  Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

  Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.