Od jutra nowa organizacja ruchu w rejonie lotniska

Wypadek na mieleckim lotnisku [ZDJĘCIE]

Od jutra obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu na ulicy Lotniskowej w Mielcu. Ma to związek z powstającą tam bazą wojsk amerykańskich.

Na terenie mieleckiego lotniska lokują się żołnierze, są namioty, kontenery i rząd ciężarówek. Wylądowały również potężne śmigłowce Chinook.
Teren bazy patrolują żołnierze z długą bronią. Część ogrodzenia lotniska, w sąsiedztwie z powstałymi namiotami mieszkalnymi, została zasłonięta. Sprawą żyje wielu mieszkańców miasta i regionu.

W związku z zaistniała sytuacją prezydent Jacek Wiśniewski wyraził zgodę na czasową zmianę organizacji ruchu na ulicy Lotniskowej.

Wchodzi ona w życie w czwartek (17.02).

– Na skrzyżowaniu ulicy Lotniskowej i ulicy COP-u stanie drogowy „znak informacyjny D-4a” (droga bez przejazdu). Będzie dotyczył ulicy Lotniskowej w kierunku wieży lotniska i hangarów PZL-u. Przejazd tą ulicą będzie się kończył za siedzibą Aeroklubu Mieleckiego i za firmą Royal-Star Aero. Ustawiony w tym rejonie znak „zakaz ruchu” B2, nie będzie obowiązywał  dla przejazdu autoryzowanego osób do takiego przejazdu uprawnionych – przekazuje magistrat.
Na lotnisku powstaje baza wojsk amerykańskich [WIDEO]

Od jutra nowa organizacja ruchu w rejonie lotniska
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.