Nieme kino z muzyką na żywo w Parku Oborskich. W roli głównej „Brzdąc”

Nieme kino z muzyką na żywo w Parku Oborskich. W roli głównej "Brzdąc"

W sobotę (15.07)  o godzinie 21 w Parku Oborskich w Mielcu odbędzie się seans kina niemego z dźwiękiem na żywo. Tym razem będzie można obejrzeć film „Brzdąc” z Charliem Chaplinem. Zagra zespół „Czerwie”, który na swoim koncie ma sporo tego typu realizacji.
„Brzdąc” to jeden z najsłynniejszych filmów Charlesa Chaplina. To pełna humoru i wzruszająca do łez opowieść o miłości i przywiązaniu.

Włóczęga znajduje osierocone niemowlę i postanawia się nim zaopiekować. Ta decyzja zmienia jego życie. Włóczęga i mały John tworzą zgrany duet.

Ciepły, lipcowy wieczór; wakacyjny nastrój, publiczność wygodnie ulokowana w leżakach to atuty spotkań z kinem w Parku Oborskich.
Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie Kina Galaktyka, na stronie internetowej bilety.kinogalaktyka.pl.

Nieme kino z muzyką na żywo w Parku Oborskich. W roli głównej "Brzdąc"
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.